Niedzielna Giełda Odzieżowa

 
Szanowni Państwo ! W związku z sytuacją związaną z epidemią koronawirusa ogłaszamy zamknięcie targowiska oraz WSZYSTKICH giełd i kiermaszy. Dotyczy to także giełdy gołębi !!! Handel będzie odbywał się jedynie w stałych punktach handlowych usytuowanych na targowisku ( wykonujących jedynie sprzedaż na wynos bez konsumpcji na miejscu !!! ). Wszystkie opłaty dotyczące rezerwacji miesięcznej (od poniedziałku do piątku, sobotniej oraz niedzielnej ) za miesiąc kwiecień nie będą pobierane. Natomiast do końca kwietnia będziemy przyjmować rezerwacje za miesiąc Maj. W zakładce Plan znajduje się mapa miejsc handlowych na Placu Nowym. Przy dokonywaniu wpłaty należy w tytule oznaczyć numer stanowiska (naziemne, stół)  oraz jakiego okresu dotyczy (rezerwacja niedzielna, sobotnia, od poniedziałku do piątku). Ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji nie jesteśmy w stanie ustalić kiedy nastąpi otwarcie targowiska. Wszelkie informacje będą podawane na stronie internetowej, facebookowej oraz w gablotach na Placu. W przypadku osób, które nie będą mogły dokonać wpłaty przelewem po wcześniejszym uzgodnieniu ustalimy jeden lub dwa dni pod koniec kwietnia kiedy wpłat będzie można dokonać w biurze Spółki. Gdyby sytuacja poprawiła się na tyle że handel będzie wznowiony jeszcze w kwietniu będziemy pobierać dzienną opłatę usługową honorując rezerwacje marcowe. Niewykorzystane rezerwacje z marca w wysokości 50% będziemy rozliczać w kolejnych miesiącach kontynuowania rezerwacji. Nie będą miały miejsca zwroty gotówki. 

Nr. rachunku na który można dokonywać wpłat to 50 1500 1142 1220 6033 8546 0000

Wszelkie informacje w razie jakichkolwiek zmian w tej sprawie będą pojawiać się na naszej stronie internetowej oraz na naszym facebooku https://www.facebook.com/Kazimierz-Plac-Nowy-224603244231136/
Można sie także skontaktować z nami telerfonicznie pod numerami telefonu  605522012 lub 604247135


Do wystawianie komentarzy na tej stronie wymagane jest zalogowania się - zaloguj się lub kliknij tutaj , aby się zarejestrować.