Giełdy tematyczne

Gołębie

 
mini.JPGW każdy  piątek, na kilka porannych godzin (6.00-9.00) na Placu Nowym zbierają się amatorzy gołębi. Kupisz tu również akcesoria takie jak obrączki, klatki i leki dla ptaków, nasiona.


 
Odzież


W każdą niedzielę, na Placu Nowym robi się tłoczno. Tu odbywa się wielka giełda odzieży. Na popularnym „Żydzie”, kolejne pokolenia krakowian zaopatrują się za niewielkie pieniądze w odzież używaną i różne akcesoria:  bizuterię, torebki i paski, portfele ,okulary i parasole. Można tu nie tylko kupić i sprzedać odzież, ale również dokonać zamiany na coś co jest natopie, co się nosi w tym sezonie, wprowadzając powiew świeżości do swojej "szafy". Na tą niepowtarzalną giełdę zapraszamy w godzinach 6-15.

Pchli Targ

mini2.JPGOd poniedziałku do soboty w godzinach 9-18 na Placu Nowym odbywa się tradycyjny Pchli Targ. W magicznej atmosferze Kazimierza kupić i sprzedać można antyki, książki oraz wszelkiego rodzaju starocie i bibeloty. Stare zdjęcia i pocztówki, monety i znaczki pocztowe, drobne wyposażenie mieszkań: zastawy, lampy, lustra, porcelany i kilimy. Pamiatki wojenne i nie tylko, różne ozdobne przedmioty użytku codziennego jak zegarki i zapalniczki. Dla miłośników malarstwa znajdą się szkice i obrazki, tak nowe jak stare. Kupić można też płyty winylowe. Dla wtajemniczonych, ofertę zamyka możliwość sprzedaży własnej duszy.

Giełda staroci na Kazimierzu
 
pchlitarg.jpgW każdą sobotę w godzinach od 7 do 15 na Placu Nowym odbywa się Krakowska Giełda Staroci. Skupia pasjonatów niemal z całej Polski i zza granicy. W miłej i przyjemnej atmosferze starego krakowskiego Kazimierza można kupić i sprzedać antyki, książki oraz wszelkiego rodzaju starocie i bibeloty. Serdecznie zapraszamy kupujących, sprzedających oraz miłośników sztuki.