Niedzielna Giełda Odzieżowa

Szanowni Państwo !!!
Informacja dla wszystkich osób, które w miesiącu marcu dokonały rezerwacji i chcą w miesiącu maj i późniejszych okresach kontynuować rezerwacje na dotychczas zajmowanych miejscach i stołach. 

W celu utrzymania rezerwacji dla tych osób ustala się opłatę za miesiąc maj w wysokości 25% kwoty należnej za rezerwacje miejsca lub stołu. W opłacie tej uwzględniono niewykorzystane niedziele z marca tego roku. 

Osoby, które dokonają tej wpłaty nie mają prawa do zajęcia miejsc w maju lecz jest to opłata, która umożliwia kontynuowanie rezerwacji w następnych miesiącach. 

Jeśli w czerwcu będzie możliwość kontynuowania handlu w pełnym wymiarze dla tych osób rezerwacja będzie w pełnej należnej kwocie. Opłatę rezerwacyjną od osób, które chcą kontynuować rezerwacje na tych zasadach, przyjmujemy do 22 maja włącznie na rachunek bankowy bądź w biurze Spółki. Wszystkie inne osoby, które nie dokonają opłaty rezerwacyjnej za miesiąc maj nie będą mogły ubiegać się o kontynuacje rezerwacji na dotychczas zajmowanych miejscach. Miejsca te od 25 maja będą wolne do sprzedaży.

W tytule przelewu prosimy wpisywać kontynuacja rezerwacji 25% i numer miejsca naziemnego bądź stołu.Wpłaty prosimy dokonywać na rachunek bankowy 50 1500 1142 1220 6033 8546 0000Dla osób, które dokonały pełnej rezerwacji oraz rezerwacji seniorskiej za maj kwota należna za rezerwacje czerwcową będzie pomniejszona o 25 % kwoty należnej w związku z niewykorzystanymi niedzielami w marcu.

Informujemy, że wznawiamy działalność na targowisku w niedzielę w formie kiermaszu od godziny 7 do 15. W trosce o wasze bezpieczeństwo udostępniliśmy ograniczoną ilość miejsc na targowisku. Po odpowiednich korektach dotyczących zajęcia miejsc uzyskamy bezpieczną odległość między stoiskami. 

Przypominamy, że tylko osoby dysponujące pełną opłatą rezerwacyjną na miesiąc maj mogą zająć miejsca w do handlu na targowisku. Jednocześnie zarządca zastrzega sobie prawo do korekty miejsca w celu zachowania niezbędnych odstępów. Przypominamy, że osoby, które skorzystały z rezerwacyjnej opłaty seniorskiej zgodnie z wcześniej złożoną rezerwacją nie mają możliwości zajęcia miejsca do handlu. 

Wszystkie osoby, które bez wykupionej rezerwacji i zgody zarządcy targowiska będą starały się zająć miejsce na targowisku zostaną wyproszone ze względu na naruszanie zasad bezpieczeństwa. Informujemy o tym, że targowisko zostanie ogrodzone taśmami i płotkami. Udostępnione zostaną dwa wejścia od strony ul. Warszauera i od ul. Meiselsa. Przy obu wejściach umieszczone zostaną stoliki z płynem dezynfekującym, z którego musi skorzystać każdy chcący wejść na targowisko. Przypominamy o zachowaniu wszystkich innych ogólnych zasad bezpieczeństwa takich jak obowiązkowe maseczki. Osoby bez maseczek nie będą wpuszczane na targowisko !!! 

Przestrzegamy wszystkie osoby handlujące aby nie pozwoliły dotykać towaru. Zalecamy aby każdy sprzedający miał środek dezynfekujący na stoisku aby przed podaniem towaru klient mógł zdezynfekować ręce.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu 12 422 25 59 w godzinach pracy biura tj. 8-16 od Pon-Pt


Do wystawianie komentarzy na tej stronie wymagane jest zalogowania się - zaloguj się lub kliknij tutaj , aby się zarejestrować.