Szanowni Państwo !!! 
 
W związku z ogłoszonym w dniu 27.05.2020 rozporządzeniem dokonano kolejnego etapu odmrażania gospodarki. W dalszym ciągu obowiązuje zachowanie wszelkich środków ostrożności w tym dezynfekcja rąk. Na naszym targowisku w czasie trwania niedzielnej giełdy odzieży używanej w szczególności musimy zadbać o noszenie masek przez osoby, które nie są w stanie zachować 2 metrowego dystansu. Zajęcie miejsc jest możliwe przez osoby, które mają to miejsce opłacone i wyznaczone przez administratora targowiska. Wpłaty za rezerwacje dokonujemy na rachunek bankowy. Wpłat na rachunek bankowy mogą dokonywać tylko osoby, które miały opłaconą rezerwacje wyznaczonego miejsca w miesiącu maju. W tytule przelewu należy wpisać miejsce zajmowane na targowisku stanowiska lub stołu. Wszystkich rezerwacji należy dokonać do dnia 31 maja. Od dnia 2 czerwca w biurze Spółki będzie można dokonać rezerwacji wolnych stanowisk naziemnych oraz stołów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 422 25 59. 
 
31 maja podczas trwania giełdy niedzielnej obowiązuje majowy harmonogram zajęcia stanowisk naziemnych i stołów. Prawo do zajęcia wyznaczonych miejsc mają jedynie osoby, które opłaciły rezerwacje w maju. 
 
Numer naszego rachunku bankowego to 50 1500 1142 1220 6033 8546 0000


Do wystawianie komentarzy na tej stronie wymagane jest zalogowania się - zaloguj się lub kliknij tutaj , aby się zarejestrować.