Handel w Hali Okrąglaka

Szanowni Państwo  !!! 
Zapraszamy chętnych wystawców do wynajmu stoisk handlowych w wewnętrznej hali „Okrąglaka” na Placu Nowym. Handel będzie się odbywał w pomieszczeniu o powierzchni 168 m2 na wydzielonych stanowiskach o wielkości od 8 do 11 m2 przez cały tydzień. Poszukujemy przede wszystkim osoby zajmujące się handlem rękodziełem, starociami, designem oraz żywnością ekologiczną. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 12 422 25 59 bądź bezpośrednio w biurze Spółki. W zakładce oferta znajduje się plan rozmieszczenia stoisk w Hali. Serdecznie zapraszamy do współpracy ! 


Szanowni Państwo !
Od dnia 15 listopada wznawiamy niedzielną giełdę odzieżową. Niewykorzystane w październiku niedziele są realizowane w listopadzie w dniach 15 i 22 listopada na podstawie opłaconego paragonu.
Nastąpiła zmiana odnośnie dokonywania płatności (dopłaty za jedną niedzielę do miesiąca listopada) za listopad !!! Opłaty będą przyjmowane od dnia 17 listopada a nie jak wcześniej zapowiadano od 15 listopada. Opłaty będą przyjmowane do dnia 22 listopada . Zapłata we wskazanym terminie będzie jedynym sposobem na zachowanie możliwości handlu 29 listopada co jednocześnie będzie uprawniało do utrzymania rezerwacji na miesiąc grudzień. W dalszym ciągu nie wiemy jak będzie rozwijać się sytuacja w związku z epidemią a jednocześnie nie chcemy przyjmować nadpłat. Z tego powodu nastąpiło przesunięcie terminu wpłat. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 12 422 25 59

Numer naszego rachunku bankowego to 50 1500 1142 1220 6033 8546 0000

Otwarcie Giełdy Niedziela

Szanowni Państwo !
 Od dnia 15 listopada wznawiamy niedzielną giełdę odzieżową. Niewykorzystane w październiku niedziele są realizowane w listopadzie w dniach 15 i 22 listopada na podstawie opłaconego paragonu. Jednocześnie informujemy, że aby zachować dystans i spełniać wszystkie inne wymogi sanitarne otwarcie ograniczamy tylko do osób mających opłaconą rezerwacje za październik. Nie będzie prowadzona sprzedaż jednorazowa. Wszystkie miejsca wskazuje zarządca targowiska. Jako zarządcy targowiska zastrzegamy sobie możliwość zmiany miejsc w stosunku do rezerwacji tak aby zachować wymogi sanitarne. Płatność za jedną niedzielę listopada wyniesie 25% ceny miesięcznej rezerwacji. Dopłatę rezerwacyjną za listopad będziemy przyjmować od 15 do 21 listopada włącznie w kasie Spółki bądź na konto bankowe. Przed dniem 15 listopada nie będziemy przyjmować żadnych należności !!! Zaznaczamy, że sytuacja w związku z rozwojem epidemii koronawirusa jest dynamiczna i wiele rzeczy może ulec zmianie z dnia na dzień, co znaczy, że w rzeczywistości może nastąpić całkowity lockdown i nasze zamierzenia odnośnie otwarcia giełdy nie zostaną zrealizowane, a termin wznowienia będzie uzależniony od sytuacji związanej z pandemią. Dlatego prosimy o sprawdzanie naszej strony internetowej i facebooka gdzie będą pojawiać się wszystkie informacje w razie jakichkolwiek zmian. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 422 25 59

Niedzielna Giełda Odzieżowa 16.10.2020

Szanowni Państwo !!!

W związku z wejściem Krakowa do tzw. "czerwonej strefy" i wynikajacymi z niej ograniczeniami (na podstawie Dz.U. 2020 poz. 1758 )zawieszamy działalność niedzielnej giełdy odzieżowej do odwołania lub pojawienia sie mozliwości wypełnienia warunków podanych w rozporządzeniu !!! 
Wszystkie osoby, które miały zapłaconą rezerwację za październik przy rezerwacji następnego miesiaca, na który zostanie dopuszczony handel, będą miały odliczone obie niedziele. Oznacza to, że opłata za kolejną rezerwację wyniesie 50% należnej kwoty rezerwacji za cały miesiąc. Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej i facebooka gdzie będą się pojawiać wszystkie informacje w związku z tą sytuacją.